Toggle (2.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Examples
sk: Príklady

en: Toggle
sk: Prepínať

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí
