Toggle (2.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Examples
sv: Exempel

en: Toggle
sv: Skifta

en: Skin
sv: Skal

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Field types
sv: Fälttyper
