Toggle (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Examples
tr: Örnekler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Field types
tr: Alan tipleri
