Toggle (2.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Examples
uk: Приклади

en: Toggle
uk: Перемикання

en: Skin
uk: Обкладинка

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Field types
uk: Типи полів

en: Skin: @skin
uk: Обкладинка: @skin
