Toggle (2.0.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Toggle
vi: Bật/tắt

en: Skin
vi: Giao diện cho trình soạn thảo

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
