Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Normal
be: Нармальны

en: Warning
be: Увага

en: Info
be: Інфармацыя

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі
