Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Mini
bo: ཆུང་བ
