Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Fields
el: Πεδία

en: Normal
el: Κανονικό

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: About
el: Περί

en: Mini
el: Μικρό
