Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Warning
eu: Kontuz

en: Info
eu: Informazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak
