Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Fields
fi: Kentät

en: Normal
fi: Normaali

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Info
fi: Tieto

en: About
fi: Tietoja

en: pixels
fi: pikseliä

en: Primary
fi: Ensisijainen
