Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Fields
gl: Campos

en: Warning
gl: Alerta

en: Info
gl: Información

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles

en: Primary
gl: Primario
