Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո

en: pixels
hy: փիքսել
