Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
