Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Fields
nl: Velden

en: Normal
nl: Normaal

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: About
nl: Over

en: Primary
nl: Primair

en: Danger
nl: Gevaar
