Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Fields
pl: Pola

en: Normal
pl: Zwykły

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Info
pl: Informacja

en: About
pl: O stronie

en: pixels
pl: piksele

en: Primary
pl: Główny
