Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Fields
ru: Поля

en: Normal
ru: Нормальный

en: Success
ru: Успешно

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Info
ru: Инфо

en: About
ru: Информация

en: pixels
ru: пикселей

en: Primary
ru: Первичный

en: Mini
ru: Мини
