Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Fields
ca: Camps

en: Warning
ca: Avís

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels

en: Primary
ca: Primari
