Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Fields
cs: Pole

en: Normal
cs: Normální

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů

en: Primary
cs: Primární
