Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Fields
da: Felter

en: Success
da: Succes

en: Warning
da: Advarsel

en: About
da: Om

en: pixels
da: pixel

en: Primary
da: Primær
