Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Fields
es: Campos

en: Success
es: Éxito

en: Warning
es: Advertencia

en: About
es: Acerca de

en: pixels
es: píxeles

en: Primary
es: Primario
