Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Fields
et: Väljad

en: Normal
et: Tavaline

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit
