Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Fields
he: שדות

en: Normal
he: נורמלי

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Info
he: מידע

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Primary
he: ראשי

en: Mini
he: מיני
