Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Normal
hi: सामान्य

en: Success
hi: सफलता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Info
hi: जानकारी

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल
