Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Fields
hr: Polja

en: Normal
hr: Normalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela
