Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Fields
ja: フィールド

en: Normal
ja: ノーマル

en: Warning
ja: 警告

en: About
ja: アバウト

en: pixels
ja: ピクセル

en: Mini
ja: ミニ
