Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Fields
ka: ველები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Info
ka: ინფო
