Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ
