Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Fields
lv: Lauki

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi
