Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Fields
pt: Campos

en: Success
pt: Sucesso

en: Warning
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: About
pt: Sobre

en: Primary
pt: Primário
