Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Fields
sv: Fält

en: Warning
sv: Varning

en: Info
sv: Information

en: About
sv: Om

en: pixels
sv: pixlar

en: Primary
sv: Primär
