Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Fields
tr: Alanlar

en: Warning
tr: Uyarı

en: Info
tr: Bilgi

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel

en: Primary
tr: Birincil
