Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Fields
uk: Поля

en: Normal
uk: Звичайне

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: Info
uk: Інформація

en: About
uk: Про модуль

en: pixels
uk: пікселів

en: Primary
uk: Основні

en: Mini
uk: Міні
