Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Normal
ur: عمومی

en: Warning
ur: انتباہ
