Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Fields
vi: Các trường

en: Normal
vi: Bình thường

en: Success
vi: Thành công

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: About
vi: Giới thiệu

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Primary
vi: Chính
