Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Mini
af: Klein
