Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Fields
ar: الحقول

en: Normal
ar: طبيعي

en: Warning
ar: تحذير

en: Info
ar: معلومات

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات
