Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Fields
az: Sahələr

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər
