Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Default
de: Standard

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Fields
de: Felder

en: Success
de: Erfolg

en: Warning
de: Warnung

en: About
de: Über

en: pixels
de: Pixel

en: Primary
de: Primär

en: Danger
de: Gefahr

en: Bootstrap Toggle
de: Bootstrap-Umscahlter
