Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: About
gu: વિશે
