Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Fields
hu: Mezők

en: Normal
hu: Általános

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Info
hu: Infó

en: About
hu: Leírás

en: pixels
hu: képpont

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Danger
hu: Veszély
