Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Fields
it: Campi

en: Normal
it: Normale

en: Success
it: Riuscito

en: Warning
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: About
it: Informazioni

en: pixels
it: pixel

en: Primary
it: Primario
