Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
