Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Fields
fa: میدانها

en: Warning
fa: اخطار

en: Info
fa: اطلاعات

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل

en: Mini
fa: کوچک
