Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Info
ta: தகவல்

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Mini
ta: சிறிய
