Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Fields
is: Svæði

en: Warning
is: Viðvörun

en: About
is: Um
