Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai
