Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Info
ro: Informație

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli
