Token (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Number
os: Нымæц

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Book
os: Чиныг

en: Path
os: Фæндаг
