Token (8.x-1.10) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Path
or: ପଥ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Path prefix
or: ପଥ ଉପସର୍ଗ

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ
