Token (8.x-1.10) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: Content type
se: Šládja

en: About
se: Birra
